Naprawa zamków i stacyjek

c2
ico_key Naprawa zamków
ico_key Naprawa stacyjek ( samochodowych, motocyklowych, maszyn budowlanych itp. )
ico_key Ustawienie zamka pod klucz klienta
ico_key Ustawienie stacyjki pod klucz klienta
ico_key Ustawianie wkładek pod jeden klucz
ico_key Odtwarzanie kluczy na podstawie samego zamka, stacyjki czy korka wlewu, w przypadku całkowitej utraty
ico_key Wymiana i ustawienie nowych wkładek i stacyjki pod klucz klienta po próbie kradzieży samochodu
ico_key Wyciągnięcie złamanego kluczyka z zamka, stacyjki – dorobienie wg złamanego klucza

W naszym serwisie zajmujemy się naprawą oraz wymianą zamków samochodowych. Często przyczyną złego działania zamków oraz stacyjek jest wycieranie do granic kluczy i zapadek, które znajdują się w zamku. W naszej firmie wymienią Państwo zapadki na nowe, dzięki czemu będą działać przez kolejne lata. Naprawiamy także zamki po nieudanej próbie włamania się do samochodu. Często widoczne uszkodzenia są większe niż te, które znajdują się w środku. Dzięki temu zamek samochodowy można naprawić co minimalizuje koszty. Jedynie w wypadku połamania zamka należy wymienić go na nowy. W naszym serwisie dopasujemy nowy zamek do kluczyków samochodowych, które Państwo posiadają. W wypadku tej usługi rozbieramy całkowicie bębenek zamka i ustawiamy zapadki tak by pasowały do kluczy. Sposób ten nie generuje dodatkowych kosztów związanych z dorobieniem nowego zestawu kluczy.

W naszym serwisie specjalizujemy się w naprawie stacyjek samochodowych. Jeśli nie możesz odpalić auta, kluczyk utknął w stacyjce, a może nie można przekręcić go w stacyjce? W każdej z tych sytuacji pomożemy. Naprawiamy stacyjki także w sytuacji, gdy kluczyk złamie się w stacyjce, wyskoczy sprężyna lub wytrą się zapadki. Nie zwlekaj! Kwestią czasu jest zepsucie stacyjki.

Działamy na terenie Siedlec i okolic. Zapewniamy szybki dojazd i fachową obsługę. Usługa wykonywana jest na miejscu. Naprawiamy zamki oraz stacyjki we wszystkich modelach samochodów m. in. BMW, Fiat, Honda, Mercedes, Seat, Renault, Skoda, Volkswagen, Audi i wiele innych.

Zadzwoń: 503 380 329

Odwiedź nas:

ul. Unitów Podlaskich 24
08-110 Siedlce