Dorabianie kluczy do samochodu

W Klucz Serwis specjalizujemy się w profesjonalnym dorabianiu kluczy samochodowych, w tym tych zabezpieczonych immobilizerem. Nasze usługi obejmują szybkie wykonanie kluczy, zapewniając identyczność z oryginałem oraz skuteczne kodowanie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu naszych ekspertów, jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom dotyczącym kluczy samochodowych zabezpieczonych immobilizerem na terenie Siedlec.

Dorabianie kluczy samochodowych z immobiliserem

Dorabiamy, docinamy i frezujemy każdy rodzaj grotów występujących w pojazdach, w tym kluczyki do Forda i Jaguara.
Wszelkie prace wykonujemy na najwyższej klasy maszynach komputerowych, dzięki czemu gotowy kluczyk jest docięty z niebywałą precyzją – można powiedzieć, że jest jak nowy (oryginalny).
Jesteśmy również w stanie dorobić kluczyk nawet jeśli ostatni działający klucz został zgubiony lub złamany (dorobienie klucza bez wzoru – na podstawie zamka lub według kodu z karty kodowej). Dorabiamy również klucze do najnowszych modeli samochodów typu smart key, hands free, keyless go!

Posiadasz tylko jeden klucz? Ostatni został zgubiony lub złamany?

Konsekwencje mogą być bardzo kosztowne, dlatego lepiej mieć zapasowy w domu, który będzie bezpieczny, a w razie zagubienia użytkowanego będzie służył jako wzór do docięcia kolejnego. W razie braku klucza konieczne może być zdemontowanie stacyjki, a nawet jej wymiana.

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem tego formularza akceptujesz politykę prywatności www.kluczserwis.com*

Nie używamy młotków, łomów, otwieramy bez żadnych szkód i śladów
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

WAŻNE!   Prosimy o przygotowanie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa. W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.

Kodowanie kluczyków samochodowych, immobiliserów i pilotów

Większość kluczyków samochodowych posiada transponder, współpracujący z immobilizerem, dzięki czemu dany pojazd możemy odpalić jedynie za pomocą określonego (odpowiednio zakodowanego) klucza.

Dorobienie (docięcie) grota pozwoli tylko na otwarcie samochodu, ale aby go odpalić,
w kluczyku musi zostać umieszczony i odpowiednio zakodowany transponder. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego (specjalistycznego) sprzętu jesteśmy w stanie zakodować transponder w kluczyku do większości pojazdów.
Jesteśmy również w stanie odczytać kod autoryzacyjny (Security Code), który w niektórych rodzajach pojazdów niezbędny jest do zakodowania nowego (dorabianego) klucza.

Obudowy pilotów i kart samochodowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obudów pilotów i kart samochodowych, zajmujemy się też naprawą kart w tym dla marki Renault.
Wiele kluczyków w wyniku elementów plastikowych oraz gumowych przestaje poprawnie funkcjonować i wygląda nieestetycznie. Konieczna staje się wymiana obudowy w celu zachowania pełnej funkcjonalności kluczyka i pilota centralnego zamka..