Awaryjne Otwieranie domów

Potrzebujesz ekspresowej pomocy z otwarciem drzwi w Siedlcach? Nasza specjalistyczna usługa awaryjnego otwierania domów i mieszkań gwarantuje szybką reakcję i precyzyjne działanie w sytuacjach pilnych. Jesteśmy dostępni, gdy utkniesz bez kluczy lub zablokujesz się wewnątrz. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy, aby szybko odzyskać swobodę dostępu do swojego mieszkania lub domu

Awaryjne otwieranie Domów i mieszkań 24/7

  • Otwieranie w sytuacji uszkodzenia zamka
  • Otwieranie w sytuacji zgubienia klucza
  • Złamany klucz w zamku
  • Naprawa zamków drzwi
  • Montaż zamków
  • Wymiana wkładek, Wymiana zamków
  • Naprawy po włamaniowe
  • Otwieranie zamka po włamaniu
  • Wyjęcie zablokowanych kluczy z zamka

Jesteśmy firmą pochodzącą z Siedlec. Oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Posiadamy bogatą ofertę, ale przede wszystkim specjalizujemy się w Awaryjnym Otwieraniu Samochodów i Mieszkań.

Nasz zespół posiada dużą wiedzę zdobytą na profesjonalnych szkoleniach z dziedziny awaryjnego otwierania zamków oraz wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na wykonywanie usługi ślusarskiej bez ryzyka zniszczenia drzwi.

Pomagamy w sytuacji zgubienia kluczy od mieszkania, złamania klucza w zamku lub w wypadku zatrzaśnięcia zamka w drzwiach. Nie obawiaj się – nie uszkodzimy przy tym drzwi i futryny. W wypadku, gdy padłeś ofiarą włamania lub gdy przy próbie włamania zamek został uszkodzony i nie da się otworzyć drzwi kluczem – nasi specjaliści otworzą zamek bez konieczności wymiany drzwi. Jednocześnie zabezpieczymy Twój dobytek. Pomożemy dobrać najlepsze nowe zamki lub naprawimy te uszkodzone.

Z nami Twój stres będzie skrócony do minimum. Gwarantujemy szybki dojazd na terenie Siedlec i okolic. Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem tego formularza akceptujesz politykę prywatności www.kluczserwis.com*

Nie używamy młotków, łomów, otwieramy bez żadnych szkód i śladów
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

WAŻNE!   Prosimy o przygotowanie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa. W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.