Naprawa Stacyjek i zamków

W naszym serwisie zajmujemy się naprawą oraz wymianą zamków samochodowych. Często przyczyną złego działania zamków oraz stacyjek jest wycieranie do granic kluczy i zapadek, które znajdują się w zamku. W naszej firmie wymienią Państwo zapadki na nowe, dzięki czemu będą działać przez kolejne lata. Naprawiamy także zamki po nieudanej próbie włamania się do samochodu.

Naprawa stacyjek i zamków na terenie Siedlec

Często widoczne uszkodzenia są większe niż te, które znajdują się w środku. Dzięki temu zamek samochodowy można naprawić co minimalizuje koszty. Jedynie w wypadku połamania zamka należy wymienić go na nowy. W naszym serwisie dopasujemy nowy zamek do kluczyków samochodowych, które Państwo posiadają. W wypadku tej usługi rozbieramy całkowicie bębenek zamka i ustawiamy zapadki tak by pasowały do kluczy. Sposób ten nie generuje dodatkowych kosztów związanych z dorobieniem nowego zestawu kluczy.

W naszym serwisie specjalizujemy się w naprawie stacyjek samochodowych. Jeśli nie możesz odpalić auta, kluczyk utknął w stacyjce, a może nie można przekręcić go w stacyjce? W każdej z tych sytuacji pomożemy. Naprawiamy stacyjki także w sytuacji, gdy kluczyk złamie się w stacyjce, wyskoczy sprężyna lub wytrą się zapadki. Nie zwlekaj! Kwestią czasu jest zepsucie stacyjki.

Działamy na terenie Siedlec i okolic. Zapewniamy szybki dojazd i fachową obsługę. Usługa wykonywana jest na miejscu. Naprawiamy zamki oraz stacyjki we wszystkich modelach samochodów m. in. BMW, Fiat, Honda, Mercedes, Seat, Renault, Skoda, Volkswagen, Audi i wiele innych.

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem tego formularza akceptujesz politykę prywatności www.kluczserwis.com*

Nie używamy młotków, łomów, otwieramy bez żadnych szkód i śladów
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

WAŻNE!   Prosimy o przygotowanie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa. W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.

  • Naprawa zamków
  • Naprawa stacyjek ( samochodowych, motocyklowych, maszyn budowlanych itp. )
  • Ustawienie zamka pod klucz klientaUstawienie stacyjki pod klucz klienta
  • Ustawianie wkładek pod jeden klucz
  • Odtwarzanie kluczy na podstawie samego zamka, stacyjki czy korka wlewu, w przypadku całkowitej utraty
  • Wymiana i ustawienie nowych wkładek i stacyjki pod klucz klienta po próbie kradzieży samochodu
  • Wyciągnięcie złamanego kluczyka z zamka, stacyjki – dorobienie wg złamanego klucza