Awaryjne otwieranie samochodów 24h

c1

Otwieranie aut, mieszkań, domów, pogotowie zamkowe.

Zatrzasnąłeś drzwi? Zgubiłeś klucz? To nie problem zadzwoń

503 – 380 -329

Świadczymy usługi w zakresie:

ico_key Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu

ico_key Zgubiony kluczyk

ico_key Uszkodzony zamek, wkładka

ico_key Odblokowywanie i naprawa stacyjek

ico_key Wyjęcie złamanego kluczyka ze stacyjki lub zamka

ico_key Wewnątrz auta zatrzasnęło się dziecko

ico_key Awaryjne otwieranie pojazdów w przypadku rozładowania akumulatora

ico_key Dorabianie kluczy w przypadku ich zgubienia

Działamy na terenie: Siedlec i okolicach Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Łosic, Garwolina, Łukowa, Miedzyrzeca Podlaskiego, Stoczka Łukowskiego

Jeżeli nie możesz dostać się do samochodu z powodu – zatrzaśniętych drzwi, zgubionych kluczyków, niesprawnego pilota, złamanego kluczyka w zamku lub stacyjce. My jako doświadczeni Ślusarze zaradzimy w każdej z tych sytuacji. Otwieramy samochody różnych marek m.in.: Bmw, Mercedes, Seat, Honda, Renault, Skoda, Volkswagen, Audi i wiele innych.

Zgubiłeś klucze od samochodu? To nie problem, oprócz otwierania drzwi, wykonujemy usługę dorabiania kluczy samochodowych na podstawie zamka i modułu immobilizera. Dzięki naszej usłudze ślusarskiej odzyskasz możliwość poruszania się swoim autem w krótkim czasie. Na podstawie stacyjki dorobimy kluczyk a dzięki sterownikowi immobilisera zaprogramujemy nowy transponder, dzięki któremu odpalisz samochód.

W Klucz Serwis znajdują się tylko wykwalifikowani technicy, którzy pomogą w otworzeniu Twojego zatrzaśniętego zamka. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe i doskonalimy umiejętności – to nasz priorytet! Dlatego wiemy, jak dobrać najskuteczniejszą a zarazem najszybszą metodę Awaryjnego Otwierania Zamków. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam!

Pogotowie zamkowe czynne całą dobę na terenie Siedlec i okolic.

Zadzwoń: 503 380 329

Dojeżdżamy na miejsce w możliwie najkrótszym czasie.

NIE UŻYWAMY ŁOMÓW, MŁOTKÓW, OTWIERAMY BEZ ŻADNYCH SZKÓD I ŚLADÓW.

DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY PROFESJONALNIE I Z NALEŻYTĄ UWAGĄ.

WAŻNE!   Prosimy o przygotowanie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa.
W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.

Odwiedź nas:

ul. Unitów Podlaskich 24
08-110 Siedlce