Programowanie i naprawa pilotów samochodowych

c1           

c2 ico_key Kompleksowo naprawiamy piloty samochodowe i bramowe.
ico_key Dorabiamy i naprawiamy kluczyki i karty
ico_key Programowanie i naprawa kart Renault
ico_key Kodujemy kluczyki typu smart key, hands free, keyless go.
ico_key Wymieniamy baterie oraz akumulatorki w pilotach samochodowych.
ico_key Synchronizujemy i programujemy piloty, które przestały działać.
ico_key Dodajemy fabryczne piloty centralnego zamka.
ico_key Kodujemy: nowe piloty (programujemy, dodajemy, przyuczamy), klucze z immobiliserem (transponderem) do większości marek samochodów, motocyklu, łodzi i samochodów ciężarowych.
ico_key Posiadamy szeroki asortyment obudów kluczyków i pilotów samochodowych.Jeżeli Twój pilot samochodowy całkowicie odmówił Ci posłuszeństwa

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Kluczyki samochodowe to urządzenia, które często ulega awariom. Uszkodzenia mechaniczne, zalanie czy upadek to tylko jedne z niewielu sytuacji, które mogą spowodować problemy związane z dostaniem się do samochodu lub jego uruchomieniem. W naszym serwisie naprawimy kluczyki bez konieczności wyrabiania ich od nowa. Zajmujemy się także wymianą zużytych elementów plastikowych oraz gumowych. Często zdarza się również, że problemy może sprawiać wyczerpująca się bateria lub jej wcześniejsza, nieprawidłowa wymiana. Również w tym przypadku służymy naszą pomocą – sprawdzimy stan baterii i w razie potrzeby wymienimy ją na nową. Naprawiamy kluczyki do takich marek aut jak BMW, Mercedes, Seat, Honda, Renault, Skoda, Volkswagen, Audi i wiele innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także naprawę kart samochodowych. Problemy z otwieraniem, zamykaniem i uruchamianiem samochodu to najczęściej spotykane problemy posiadaczy kart Renault, ponieważ w pilotach psuje się karta startowa. Niestety posiada ona delikatne elementy, które narażone są na wilgoć oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Naprawiamy kartę delikatnie otwierając obudowę, dzięki czemu nie ulega ona zniszczeniu, wymieniamy uszkodzone elementy i ponownie składamy. W naszej ofercie znajdą Państwo naprawę kart dwuprzyciskowych (m. in. Laguna, VelSatis), trzyprzyciskowych (np. Megane) oraz czteroprzyciskowych (m. in. Laguna, Scenic).

Wszystkie piloty oraz karty, które naprawiamy sprawdzane są na detektorze sygnału.

Zadzwoń: 503 380 329

Odwiedź nas:

ul. Unitów Podlaskich 24
08-110 Siedlce