Dorabianie kluczy samochodowych z immobiliserem

c2

Dorabiamy, docinamy i frezujemy każdy rodzaj grotów występujących w pojazdach, w tym kluczyki do Forda i Jaguara.
Wszelkie prace wykonujemy na najwyższej klasy maszynach komputerowych, dzięki czemu gotowy kluczyk jest docięty z niebywałą precyzją – można powiedzieć, że jest jak nowy (oryginalny).
Jesteśmy również w stanie dorobić kluczyk nawet jeśli ostatni działający klucz został zgubiony lub złamany (dorobienie klucza bez wzoru – na podstawie zamka lub według kodu z karty kodowej). Dorabiamy również klucze do najnowszych modeli samochodów typu smart key, hands free, keyless go!

ico_key Posiadasz tylko jeden klucz? Ostatni został zgubiony lub złamany?

Konsekwencje mogą być bardzo kosztowne, dlatego lepiej mieć zapasowy w domu, który będzie bezpieczny, a w razie zagubienia użytkowanego będzie służył jako wzór do docięcia kolejnego. W razie braku klucza konieczne może być zdemontowanie stacyjki, a nawet jej wymiana.

 

Kodowanie kluczyków samochodowych, immobiliserów i pilotów

serwis

Większość kluczyków samochodowych posiada transponder, współpracujący z immobilizerem, dzięki czemu dany pojazd możemy odpalić jedynie za pomocą określonego (odpowiednio zakodowanego) klucza.
Dorobienie (docięcie) grota pozwoli tylko na otwarcie samochodu, ale aby go odpalić,
w kluczyku musi zostać umieszczony i odpowiednio zakodowany transponder. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego (specjalistycznego) sprzętu jesteśmy w stanie zakodować transponder w kluczyku do większości pojazdów.
Jesteśmy również w stanie odczytać kod autoryzacyjny (Security Code), który w niektórych rodzajach pojazdów niezbędny jest do zakodowania nowego (dorabianego) klucza.

 

 

 

 

Obudowy pilotów i kart samochodowych

klucze

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obudów pilotów i kart samochodowych, zajmujemy się też naprawą kart w tym dla marki Renault.
Wiele kluczyków w wyniku elementów plastikowych oraz gumowych przestaje poprawnie funkcjonować i wygląda nieestetycznie. Konieczna staje się wymiana obudowy w celu zachowania pełnej funkcjonalności kluczyka i pilota centralnego zamka.

Zadzwoń: 503 380 329

Odwiedź nas:

ul. Unitów Podlaskich 24
08-110 Siedlce