Awaryjne otwieranie mieszkań – serwis zamków Siedlce i okolice 24h

c1

 

Otwieranie aut, mieszkań, domów, pogotowie zamkowe.

Zatrzasnąłeś drzwi? Zgubiłeś klucz? To nie problem zadzwoń

503 – 380 -329

 

Świadczymy usługi w zakresie:

ico_key Otwieranie w sytuacji uszkodzenia zamka

ico_key Otwieranie w sytuacji zgubienia klucza

ico_key Złamany klucz w zamku

ico_key Naprawa zamków drzwi

ico_key Montaż zamków

ico_key Wymiana wkładek, Wymiana zamków

ico_key Naprawy po włamaniowe

ico_key Otwieranie zamka po włamaniu

ico_key Wyjęcie zablokowanych kluczy z zamka

Jesteśmy firmą pochodzącą z Siedlec. Oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Posiadamy bogatą ofertę, ale przede wszystkim specjalizujemy się w Awaryjnym Otwieraniu Samochodów i Mieszkań.

Nasz zespół posiada dużą wiedzę zdobytą na profesjonalnych szkoleniach z dziedziny awaryjnego otwierania zamków oraz wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na wykonywanie usługi ślusarskiej bez ryzyka zniszczenia drzwi.

Pomagamy w sytuacji zgubienia kluczy od mieszkania, złamania klucza w zamku lub w wypadku zatrzaśnięcia zamka w drzwiach. Nie obawiaj się – nie uszkodzimy przy tym drzwi i futryny. W wypadku, gdy padłeś ofiarą włamania lub gdy przy próbie włamania zamek został uszkodzony i nie da się otworzyć drzwi kluczem – nasi specjaliści otworzą zamek bez konieczności wymiany drzwi. Jednocześnie zabezpieczymy Twój dobytek. Pomożemy dobrać najlepsze nowe zamki lub naprawimy te uszkodzone.

Z nami Twój stres będzie skrócony do minimum. Gwarantujemy szybki dojazd na terenie Siedlec i okolic. Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Pogotowie zamkowe czynne całą dobę na terenie Siedlec i okolic.

Zadzwoń: 503 380 329

Dojeżdżamy na miejsce w możliwie najkrótszym czasie.

NIE UŻYWAMY ŁOMÓW, MŁOTKÓW, OTWIERAMY BEZ ŻADNYCH SZKÓD I ŚLADÓW.

DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY PROFESJONALNIE I Z NALEŻYTĄ UWAGĄ.

WAŻNE!   Prosimy o przygotowanie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa.
W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.

Odwiedź nas:

ul. Unitów Podlaskich 24
08-110 Siedlce